Netflix Dizileri En İyi Netflix Dizileri
0
netflix-bilrbilenesornet.webp

Sosyal medyanın dizi – film devlerinden olan Netflix gün geçtikçe yeni projeler üretiyor. Seyircisi Dünya nufusunun 3-1 birini bulan bu büyük platformun dizileri ve filmleri seyircisini adeta çok etkilemekte. Netflix Dizileri ‘ni sizler için derledik ve izlemeniz gereken en iyi netflix dizileri ‘ni araştırdık. Sizleri daha fazla bekletmeden dizilere geçelim ziraa dizileri izlemek daha eğlenceli olsa gerek.

Netflix’te ne izlemeli? Netflix’in en güzel dizileri hangileri? Bugün ne izlemeli? gibi sorularınızın cevabı için inanın çok çalıştık. Siz de, listeye eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz dizileri yoruma yazarak bizimle paylaşabilir ve içeriğin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

LA CASA DE PAPEL

1- LA CASA DE PAPEL

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır.

8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir. 5 sezondan oluşan bu dizi 50 dakikalık bölümlerle sizleri oldukça sürükleyici bir şekilde izlemeye devam ettir. Şahsen ben Yeni sezonun çıkmasını sabırsızlıkla beklemekteyim.

breakingbeat-birbilenesornet.webp
Breaking Bad

2- Breaking Bad

Netflix ‘in en çok izlenen bir diğer filmi Breaking Bad. Walter White’ın hayatı kendisine ileri seviye akciğer kanseri tanısı konmasıyla beraber aniden değişmeye başlar. Walter, engelli oğlu ve ikinci çocuğuna hamile olan güzel eşinin kendisi öldükten sonra finansal zorluk çekmemesi için kimya dehasını dünyanın en kaliteli metamfetaminini üretmek için kullanır.

Walter’ın bu uğraşına ortak olan eski öğrencisi Jesse Pinkman ise onla beraber uyuşturucu satıcılığı yapmaya başlar. Bir anda uyuşturucu dünyasına dahil olan Walter ve Jesse’nin farklı yaşantıları narkotik polisini peşine takar. Her biri 50 dakikalık bölümlerden oluşan dizi, 5 sezon boyunca seyircinin nabzını yükseltmeye devam eder.

sherlock-birbilenesornet.webp
Sherlock

3- Sherlock

Modern bir Sherlock Holmes uyarlaması.. Bu kez Sherlock günümüz Londra’sında, günümüz şartlarında çözüyor davaları. Yanında yine Doktor Watson, en büyük düşmanı yine Moriarty. Adresi yine Baker Street..
Değişen tek şey, cep telefonları, mesajlar, mailler, bloglar yani teknoloji. Ama Sherlock hala kendi tarzında ilerliyor..

vikings-birbilenesornet.webp
Vikings

4- Vikings

8. yüzyıl İskandinavyası’nda basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz. Gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor. 6 Sezon ‘dan oluşmakta

Lucifer

5- Lucifer

Tom Ellis’in canlandırdığı Lucifer Morningstar (Cehennem Lordu), Cehennemde yaşamaktan sıkıldığı için dünyaya gelerek Los Angeles’a yerleşir. Tabi ki şeytanlığından vazgeçmeyen Lucifer, insanlığın en derin arzu ve düşüncelerini ortaya çıkarmak için yeteneklerini kullanmaya devam eder. 6 Sezondan oluşan bu dizi size sürükleyici bir serüven yaşatmakta.

Netflix en iyi diziler Adında Soru-Cevapta yorumlarınızı bekliyoruz.

 • 0
  _dare_eder
  İdare Eder
 • 1
  _yi
  İyi
 • 0
  bravo
  Bravo
 • 1
  harika
  Harika
 • 0
  d_nceli
  Düşünceli
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  _ok_k_t_
  Çok Kötü
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir