Ağrı Polisevi
2

Ağrı Polisevi Erzurum yolu üzerinde bulunan; tek yataklı oda sayısı 6, iki yataklı oda sayısı 29, üç yataklı oda sayısı 6, dört yataklı oda sayısı 1, double yataklı oda sayısı 3, süit oda sayısı 5 olmak üzere toplam 50 oda sayısı olup, 94 adet yatak sayısı mevcuttur.

   Polisevimizde; konaklama hizmetinden yararlanabilmek için; başta Emniyet Teşkilatı (emekli, çalışır, STK kartı ve şehit ve gazi yakınları) mensubu olmak, kamu personeli olmak, bir Emniyet personelinin referansı ile onaylı misafir olmak gerekmektedir. Ayrıca 24 saat sıcak su ve internet hizmeti verilmektedir.​

Ağrı Polisevi Restorant Bilgileri

Polisevimizde bulunan Restorant bölümünden vatandaşlarımızda dâhil olmak üzere isteyen herkes saat 07:30-19:30 arası faydalanabilmekte, günde 3 öğün self servis yemek hizmeti verilmektedir. Ayrıca hafta sonları balık ve ızgara çeşitleri ile açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. İsteyen herkes bu hizmetlerden faydalanabilmektedir. Restoran bölümü Emniyet personeli yakınlarına, kamu personeline veya referans ile gelen misafirlere talep üzerine belli bir ücret karşılığı sözleşme yapılarak nişan, düğün, v.b. gibi toplantılar için kiralanabilmektedir.

Pastane bölümünden yine vatandaşlarımızda dâhil isteyen herkes saat 07:30- 23:00 arası faydalanabilmektedir. Pasta, tatlı ve içecek çeşitlerimiz mevcut olup sipariş kabul edilmektedir. Ayrıca lokal bölümünde digitürk yayını mevcut olup, ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Lokal bölümü içerisinde herkesin faydalanabileceği kütüphane ve oyun salonu mevcuttur.

Ağrı Polisevi Spor Salonu

Sauna için önceden kayıt yaptırılarak, Pazartesi-Çarşamba-Cuma ve Pazar günleri erkekler için Salı-Perşembe ve cumartesi günleri bayanlar için ayrılmıştır.​  

   Polisevimizde bulunan kapalı ve açık otopark hizmetinden tesisimizde konaklayan ve hizmetlerimizde yararlanan herkes faydalanabilmektedir.

Ağrı Polisevi Nerede? Adresi

Adres: Özel Harekat Şube Müdürlüğü Karşısı Erzurum Yolu Üzeri AĞRI-Merkez

Ağrı Polisevi İletişim Numarası?

Telefon : 0 472 215 29 76 – 0 505 318 04 13

Ağrı Polisevi Konaklama Fiyatları

 • 0
  _dare_eder
  İdare Eder
 • 1
  _yi
  İyi
 • 0
  bravo
  Bravo
 • 0
  harika
  Harika
 • 0
  d_nceli
  Düşünceli
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  _ok_k_t_
  Çok Kötü
Paylaş
İlginizi Çekebilir
adiyamanpolisevi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir