1. Anasayfa
  2. Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Şartlar

Birbilenesor.net sitesine erişim sağladığınızda, bu hizmet şartlarına ve geçerli olan bütün yasa ve yasalara düzenlemelere bağlı kalmayı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Geçerli olan yasa veya yasalara uymakta sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartların ve yasa veya yasaların hiç birine katılmıyorsanız bu siteyi kullanmanız veya erişmeniz yasaktır. Bu web sitesindeki bulunan materyaller geçerli telif hakkı ve tircari marka kanunlarınca korunmaktatır.

Kullanım Lisansı

Yalnızca kişsel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Birbilenesor.net web adresinde bulunan bilgi- resim veya yazılımın bir kopyasının indirilmesine geçici olarak izin verilir. Bu izin yanlızca şirketimizin Birbilenesor.net tarafından belirtilen şartlarda kullanım lisansı verildiği anlamına gelir. Diğer linsların devrinin verildiği veya ünvanın verildiğini anlamını taşımaz. Yukarıda belirtilen lisans uyarınca burada belirtilen madde veya maddelerce, devamında belirtilecek olan maddelerce yazılı işlem haklarını kullanamazsınız. Şirketimiz Birbilenesor.net bünyesinde paylaşılmış olan yazı-resim veya materyalleri değiştirip veya kopyalayarak ticari bir amaç veya kamu – kamu kuruluşlarına açık bir şekilde teşhir edilmesi ticari veya ticari olmayan bir kullanımı söz konusu bile olamaz. Şirketimiz Birbilenesor.net web sitemizde yer alan bir yazılımı anlık açma – kapatma veya girişiminde bulunmak, içeriklerden telif hakkı veya diğer tescilli notları çıkarmak veya başkasına devretmek başka bir yerden aynalamak.

Bu lisans, kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır. Şirketimiz Birbilenesor.net tarafından gerekli görülen veya herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Lisansın sonlandırılmasının ardından nezdinizde bulunan indirilmiş verilerin dijital ortamdan veya basılı olan verilerin imha edilmesi gerekmektedir.

Feragatname

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘de yer alan verilerin bu web sitesinde belirtilen şekilde olduğu gibi sağlanmaktadır. Şirketimiz Birbilenesor.net , herhangi bir şekilde ima etmiş olsa dahi hiçbir garanti vermez ve bu sözleşmeyle örtülü garantiler veya satılabilirlik koşulları belirli bir amaca uygun veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi gibi tüm garantileri reddeder ve reddeder.

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘de yer alan verilerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenirliliği ile ilgili veya bu Birbilenesor.net ‘de yer alan bağlantıların doğrulu hakkında hiçbir şekilde garanti vermez veya beyan etmez.

Sınırlamalar

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘in tedarikçileri hiçbir koşulda Birbilenesor.net ‘ de bulunan verilerin kullanılmasından veya kullanılmamasından doğacak olan zarar veya bunlarla sınırlı olmak üzere herhangi bir veri veya kar – zarar veya iş kesintisinden, Şirketimiz Birbilenesor.net Veya Birbilenesor.net Yetkili Temsilcisinden veya Yönetim Üyelerinden bu tür bir hasar olasılığı yazılı veya sözlü olarak bildirmiş olsa daha, Sorumlu tutulamaz ve tutulamaz.

Verilerin Doğruluğu

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘ de yer alan görüntülenen verilerin veya görsellerin fotografik hatalar içerebilir. Şirketimiz Birbilenesor.net ‘te yer alan verilerin hiçbirinin doğru , eksiksiz veya güncel olduğuna dair garanti etmemektedir. Şirketimiz Birbilenesor.net ‘te bulunan verilerin herhangi bir zamandan önce bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değişiklik yapabilir. Şirketimiz Birbilenesor.net güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

Bağlantılar

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘te bağlı olan sitelerin tümünü incelememiştir ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının tanımlanması Birbilenesor.net ‘in onaylandığı anlamını taşımaz onaylamaz. Birbilenesor.net ‘te bu bağlantılar kullanıcıların munhasıran sorumluluğundadır.

Değişiklikler

Şirketimiz Birbilenesor.net ‘in sunduğu bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Birbilenesor.net ‘i kullanarak günel hizmet şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.

Geçerli Yasa

Bu koşullar ve bu koşullar sebebi ile doğacak uyuşmazlıklarda yargı görev ve yetkisi münhasıran T.C yasalarına göre belirlenir.

Bu Koşullar 2021 tarihinden itibaren geçerlidir.

Paylaş