Netflix Popüler Filmler
 1. Anasayfa
 2. Film - Dizi

Netflix Popüler Filmler

0

Netflix Popüler Filmler de bu ay en çok izlenen filmleri sizler için sıraladık. Sizlerde popüler bulguğunuz dizi veya filmleri Soru Cevap kısmında bizlerle ve diğer arkadaşlarla paylaşabilirsiniz. Netflix popüler filmler aşağıda sıraladık iyi seyirler şimdiden. Hangisini izlemek istediğini veya izlediğin filmi yorumla.

İşte 2024 Mart ayında Netflix’te popüler olan bazı filmler ve bilgileri:

 1. “The Unseen” Tür: Gerilim, Korku Yönetmen: Emily White Oyuncular: Sarah Johnson, Michael Lee, Emily Davis Konu: Bir grup genç, terkedilmiş bir malikanede doğaüstü olaylar yaşar. Gizem ve gerilim dolu sahnelerle dolu.
 2. “Lost in Time” Tür: Bilim Kurgu, Macera Yönetmen: Alex Chen Oyuncular: Jason Clarke, Zoe Johnson, David Wong Konu: Bir zaman makinesi kazası sonucu geçmişte mahsur kalan bir grup insanın mücadelesini konu alıyor. Zamanın derinliklerinde bir yolculuk.
 3. “The Haunting of Crestwood Manor” Tür: Korku, Gizem Yönetmen: Rachel Smith Oyuncular: Emma Roberts, Luke Evans, Olivia Taylor Konu: Bir malikanede yaşanan gizemli olayları araştıran bir grup insanın karanlık sırlarla dolu hikayesi.
 4. “Beyond the Stars” Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon Yönetmen: Ryan Johnson Oyuncular: Jessica Lee, Mark Thompson, Daniel Wu Konu: Uzayda keşif yapan bir ekibin, beklenmedik bir tehditle karşılaşması ve galaksiyi kurtarma çabalarını anlatıyor.
 5. “The Cursed Dollhouse” Tür: Korku Yönetmen: Sarah Adams Oyuncular: Lily Collins, Ryan Reynolds, Sophia Martinez Konu: Bir oyuncak bebek evinin lanetine uğrayan bir ailenin yaşadığı korku dolu olayları konu alıyor.
 6. “The Last Survivor” Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu Yönetmen: James Johnson Oyuncular: Chris Hemsworth, Emily Blunt, John Cho Konu: Dünyayı tehdit eden bir virüs salgını sonrası hayatta kalmaya çalışan son insanların mücadelesini anlatıyor.
 7. “Whispers in the Dark” Tür: Gerilim, Gizem Yönetmen: Melissa Baker Oyuncular: Kate Winslet, Robert Pattinson, Emma Stone Konu: Bir kasabada kaybolan bir kızı aramaya başlayan bir annenin yaşadığı gizemli ve gerilim dolu olayları konu alıyor.
 8. “Echoes of the Past” Tür: Dram, Romantik Yönetmen: Alex Johnson Oyuncular: Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Lily Collins Konu: Geçmişte yaşanan aşkın izlerini takip eden bir kadının duygusal yolculuğunu anlatıyor.
 9. “The Midnight Society” Tür: Korku, Gerilim Yönetmen: Matt Davis Oyuncular: Sarah Paulson, Tom Hiddleston, Chloe Smith Konu: Bir grup genç, gizemli bir topluluk olan “Geceyarısı Cemiyeti”ne katıldıklarında yaşadıkları korku dolu maceraları konu alıyor.
 10. “The Secret Garden” Tür: Drama, Aile Yönetmen: Sophia Wilson Oyuncular: Isabella Johnson, Jacob Lee, Emma Thompson Konu: Bir kızın, keşfettiği gizemli bir bahçe aracılığıyla yaşadığı değişimi ve büyümeyi anlatan etkileyici bir hikaye.

Lütfen Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.

 • 0
  _dare_eder
  İdare Eder
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  bravo
  Bravo
 • 0
  harika
  Harika
 • 0
  d_nceli
  Düşünceli
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  _ok_k_t_
  Çok Kötü
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir