İnstagram Video İndirme
0

İnstagram Video İndirme

Merhaba arkadaşlar çok vaktinizi almadan sizlere en hızlı şekilde instagramdan video indirmenin yollarını anlatacağım. Video izlemek bir okadar eğlenceliki bunu paylaşmak istediğimizde bazen video yu indirmemiz gerebiliyor. instagram video indirm e işlemide oldukca basit. instagram video indirme iphone kullanıcıları içinde geçerli onlarda hızlı bir şekilde indirebilirler. İnstagram Video İndirme iphone

İnstagram Video İndirme

Sizlerinde bildiği gibi bir çok sosyal medya platformunda videolar oldukça yaygın bunları indirmekse gerçekten çok kolay. İsterseniz uygulamaya geçelim

Yandaki linklerden indirebilirisiniz. ANDROİD& İOS

Android olarak indirdiğinizde apk olarak inecektir. Apk dosyasını kendiniz kurmanız gerekebilir. İos ta ise kendiliğinden kurulum yapmaktadır.

Uygulama Özellikleri

Uygulama adı Snaptube ve Polly Music Olarak geçmekte. Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Yapmanız gereken instagram video indirm için video url sini uygulamayı açıp yapıştır yapın daha sonra size indir butonu görünecektir. Butona tıklayarak indirme işlemi yapabilirsiniz.

Uygulamada sadece video değil aynı zamanda instagram da beğendiğiniz yüksek çözünürlüklü resimleride aynı şekilde urlsini kopyalarak yapıştır yaptığınızda’da aynı kalitede indirebilirisiniz.

Ayrıca uyguluma sadece instagram için değil bütün sosyal platformlar içinde indirme yapabilmektedir.

Bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

 • 0
  _dare_eder
  İdare Eder
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  bravo
  Bravo
 • 1
  harika
  Harika
 • 0
  d_nceli
  Düşünceli
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  _ok_k_t_
  Çok Kötü
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir