EN İYİ MOBİL OYUNLAR
0

Merhaba arkadaşlar en iyi mobil oyunları sizler için araştırdık. En iyi mobil oyunları sizler için denedik ve deneyimlerimizle beraber sizlere sunmaya geldik. Hazır mısınız? zira ben çok heycanlıyım hadi başlayalım.

En İyi Mobil Oyunlar Listesi

 • BUS SİMULATOR ULTİMATE
 • TRUCK SİMULATOR ULTİMATE
 • MOBİL LEGENDS

BUS SİMULATOR ULTİMATE

Bu oyun sizlere ilk başta küçük bir otobüs veriyor. Sizler bu otobüsle seferler yaparak para kazanıyorsunuz. Bu kazandığınız para ile daha gelişmiş otobüsler ve daha çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsleri alabilirsiniz. Seferlerin ücretlerini sizler belirleyebilirsiniz. Yolculara ikram servisi için neler verileceğini seçebilirsiniz. Bu oyunu arkadaşlarla oynanacak oyunlar mobil oyunlar listenize de alabilirsiniz. Oyunu arkadaşlarınızla online olarak oynabilir keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarla oynanacak oyunlar mobil Oyun 100 milyondan fazla kullanıcısı mevcut ve tamamen yerlidir.

Oyunun Genel Özellikleri

Oyun içerisinde otobüsleriniz için şirket kurabilirsiniz. Sizler için çalışan şöförleriniz olabilir. Otobüslerinize sizlere ait olan logo tasarımları şirketinizin amplemlerini ekleyebilirsiniz. Otobüslerinize wifi klima gibi servisleri ekleyebilirsiniz. Radyo özelliği ile sıkılmadan yurdun 81 ilini gezebilirsiniz.

İOS & ANDROİD İndirmek için Tıklayın.

TRUCK SİMULATOR ULTİMATE

Evet arkadaşlar bu oyun bir harika en iyi mobil oyunlar da ikinci sırada. Bu oyunda türk yapımı arkadaşlar ve indirme sayısı 100 milyondan fazla. Oyun içerisinde kendinize ait bir lojistik şireketiniz, muhasebeciniz, ve size yük bulan danışmanınız var. Oyunu online olarak oynayabiliyorsunuz. Nakliyatlar sizlere elinizdeki belgelere göre çıkıyor. Misal verecek olursak gaz belgesi almadan petrol taşımacılığı yapamıyorsunuz.

Son model tırlar ve kendinize ait olan şirkette araç flosu kurabilirsiniz. Sizin için çalışacak şöförler tutabilirsiniz. Şöförleri işe göndermek için nakliyatı sizin seçmeniz gerekiyor. Oyunun bir çok özelliği mevcut klima, cam açma, müzik açma, iç aydınlatma renkleri ve daha bir çok özellikle oyun sizleri bekliyor.

İOS & ANDROİD İndirmek için tıklayın.

MOBİL LEGENDS – BİRBİLENESOR.NET

MOBİL LEGENDS

Bu oyun tamda savaşmak için doğanlar göre en iyi mobil oyunlar ‘da üçüncü sırada olan bu oyunun dünya genelinde bir çok oyuncusu mevcut. Oyun aşırı derece bağımlılık yapıyor. Oyun içerisinde bir çok eşya mevcut ve bir çok karakter her karakterin ayrı ayrı özellikleri var. Bu oyun tam bir yetenek oyunu aynı zamanda öyleki karekteri kullanmak oldukça zor. Karakterleri hızlı ve seri şekilde yükseltmeniz gerekiyor. Savaş sırasında ne kadar hızlı olursanız sizin için o kadar iyi çünkü keseceğiniz moplar sizlere altın kazandırıyor bu altınlarla savunmanızı geliştiriyorsunuz. Karekterlere özel kostümler mevcut fakat bu kostümler satece satın alımlarla gerçekleşiyor.

Bu oyunu savaş tutkunları için yapılmış. Yaklaşık 20 yıldır oynayan kullanıcısı var. Şimdiden iyi oyunlar ben savaşa gidiyorum.

İOS & ANDROİD İndirmek için tıklayın.

 • 0
  _dare_eder
  İdare Eder
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  bravo
  Bravo
 • 1
  harika
  Harika
 • 0
  d_nceli
  Düşünceli
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  _ok_k_t_
  Çok Kötü
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir